Медіаконвертери


Товарів на сторінці:
Медиаконвертер STEP4NET MC-D-0 1310NM (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
Арт: MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 238324
358 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC311A-2
Арт: TL-FC311A-2
Код: 387735
1 119 ₴
0
В наявності
Комутатор мережевий Ubiquiti UF-LOCO
Залишилось шт: 1
- 5 %
Комутатор мережевий Ubiquiti UF-LOCO
Арт: UF-LOCO
Код: 375483
2 121 ₴ 2 228 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20A
- 3 %
Медиаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20A
Арт: Optolink1M-FE-20A
Код: 356356
288 ₴ 298 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B
Арт: Optolink1M-FE-20B
Код: 356357
298 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R
Арт: RCI902W-FE-20-R
Код: 340687
349 ₴
0
В наявності
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
Арт: MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
Код: 239170
358 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 902W-FE-20-T (RCI902W-FE-20-T)
Арт: RCI902W-FE-20-T
Код: 340686
365 ₴
0
В наявності
Медіаконвертор Yoso A (IC+113), 1310 WDM одноволоконний Full/Half, SC 25 km (1310 WDM(IC+113))
Арт: 1310 WDM(IC+113)
Код: 462355
424 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер Yoso 1550 WDM/14872
Арт: 1550 WDM/14872
Код: 462352
455 ₴
0
В наявності
MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
- 4 %
MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
Арт: MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 377139
481 ₴ 502 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
- 4 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Арт: EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Код: 288074
512 ₴ 536 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
- 4 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Арт: EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 290979
512 ₴ 536 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
- 4 %
Медиаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
Арт: RCI502W-GE-20-B
Код: 395053
575 ₴ 596 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE-LFP
- 5 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Арт: EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Код: 309863
631 ₴ 661 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
- 4 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Код: 339018
653 ₴ 683 ₴
0
В наявності
Медіаконвертер пара GV-1001F-F/X-20KM AB (GV-1001F-F/X-20KM AB)
Арт: GV-1001F-F/X-20KM AB
Код: 680774
653 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-G)
Арт: RCI300S-G
Код: 355242
664 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
- 3 %
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
Арт: RCI300S-GL
Код: 355268
667 ₴ 689 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE
- 5 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE
Арт: EC-SFP1000-FE/GE
Код: 246870
669 ₴ 701 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
- 5 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Код: 339019
669 ₴ 701 ₴
0
В наявності
New!
Медіаконвектор (1550TX&1310RX, 10/100, 20км) SC) Telstream TelStream MC-118/520SC
Арт: MC-118/520SC
Код: 710621
686 ₴
0
В наявності
New!
Медіаконвектор (1310TX&1550RX, 10/100, 20км) SC) Telstream TelStream MC-118/320SC
Арт: MC-118/320SC
Код: 710622
686 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер RAYBRIDGE AFT-9000S
- 1 %
Медиаконвертер RAYBRIDGE AFT-9000S
Арт: AFT-9000S
Код: 210707
744 ₴ 755 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC111A-20
Арт: TL-FC111A-20
Код: 387733
799 ₴
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC111B-20
Арт: TL-FC111B-20
Код: 387734
799 ₴
0
В наявності