Модулі для активного мережного об.


Товарів на сторінці:
SFP модуль Merlion 1.25G 3Km WDM LC (BT-OC24-03A)
Арт: BT-OC24-03A
Код: 353551
239 ₴
0
В наявності
SFP модуль Merlion 1.25G 3Km WDM SC 1310nm (BT-OC24-03AS)
Арт: BT-OC24-03AS
Код: 353552
239 ₴
0
В наявності
SFP модуль Merlion 1.25G 3Km WDM SC 1550nm (BT-OC24-03BS)
Арт: BT-OC24-03BS
Код: 353553
239 ₴
0
В наявності
SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 3Km WDM LC (BT-OC24-03B)
Арт: BT-OC24-03B
Код: 370649
239 ₴
0
В наявності
SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310 / RX1550 (S1213-S03C)
Арт: S1213-S03C
Код: 353216
252 ₴
0
В наявності
SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1550 / RX1310 (S1215-S03C)
Арт: S1215-S03C
Код: 353218
252 ₴
0
В наявності
SFPd-20-1310-WDM-LC
Арт: SFPd-20-1310-WDM-LC
Код: 377028
266 ₴
0
В наявності
SFPd-20-1310-WDM-SC
Арт: SFPd-20-1310-WDM-SC
Код: 377029
266 ₴
0
В наявності
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-L03)
Арт: SFP-1G-BX-D-L03
Код: 210953
270 ₴
0
В наявності
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-L03)
Арт: SFP-1G-BX-U-L03
Код: 210956
270 ₴
0
В наявності
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S03)
Арт: SFP-1G-BX-U-S03
Код: 210957
270 ₴
0
В наявності
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S03)
Арт: SFP-1G-BX-D-S03
Код: 210994
270 ₴
0
В наявності
Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203B (1G, 3km, SC, Tx 1550nm) (SFP-WDM-SM-0203B-1550)
Арт: SFP-WDM-SM-0203B-1550
Код: 356341
270 ₴
0
В наявності
SFPd-20-1310-LC
Арт: SFPd-20-1310-LC
Код: 377027
271 ₴
0
В наявності
SFPd-20-0,1-1310-WDM-SC
Арт: SFPd-20-0,1-1310-WDM-SC
Код: 377025
272 ₴
0
В наявності
SFPd-20-0,1-1550-WDM-SC
Арт: SFPd-20-0,1-1550-WDM-SC
Код: 377026
272 ₴
0
В наявності
SFPd-20-0,1-1310-WDM-LC
Арт: SFPd-20-0,1-1310-WDM-LC
Код: 377106
272 ₴
0
В наявності
SFPd-20-0,1-1550-WDM-LC
Арт: SFPd-20-0,1-1550-WDM-LC
Код: 377107
272 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)
Арт: SFP-WDM-SM-0203A
Код: 340688
287 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
Арт: SFP-WDM-SM-0203B
Код: 340690
287 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G WDM 20km SC TX1550 DDM (SFP-W55-20DS)
Арт: SFP-W55-20DS
Код: 210717
297 ₴
0
В наявності
Трансівер RAYBRIDGE SFP-W31-20DL
Арт: SFP-W31-20DL
Код: 210718
297 ₴
0
В наявності
Трансівер RAYBRIDGE SFP-W55-20DL
Арт: SFP-W55-20DL
Код: 210719
297 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G WDM 20km SC TX1310 DDM (SFP-W31-20DS)
Арт: SFP-W31-20DS
Код: 210742
297 ₴
0
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 (1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm) (RCI-SFP-2SM-0220)
Арт: RCI-SFP-2SM-0220
Код: 355276
297 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC)
Арт: SFP-WDM-SM-0203A-LC
Код: 340689
299 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)
Арт: SFP-WDM-SM-0203B-LC
Код: 340691
299 ₴
0
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0203A (1G, 3km, SC, Tx 1310nm) (SFP-WDM-SM-0203A-1310mm)
Арт: SFP-WDM-SM-0203A-1310mm
Код: 355294
299 ₴
0
В наявності
Модуль SFP 1G, 20km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD-LC)
Арт: SFP-WDM-SM-0220BD-LC
Код: 340695
316 ₴
0
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05
Арт: SFP-2MM-850-05
Код: 355284
324 ₴
0
В наявності