Адаптеры оптоволоконные


Товаров на странице:
Оптический проходной адаптер NETS (NETS-FOA-FC-SM)
Арт: NETS-FOA-FC-SM
Код: 53797
Акция: Распродажа
19 грн.
0
В наличии
Защіпка для LC Simplex (сімплекс), Corning (KG-400-21)
Арт: KG-400-21
Код: 121481
7 грн.
0
В наличии
Планка на 2SC Дуплекс адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM2SCD-B)
- 4 %
Планка на 2SC Дуплекс адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM2SCD-B)
Арт: UA-FPM2SCD-B
Код: 121486
23 грн. 24 грн.
0
В наличии
Защіпка для SC Duplex (дуплекс), Corning (95-400-03-BP)
- 3 %
Защіпка для SC Duplex (дуплекс), Corning (95-400-03-BP)
Арт: 95-400-03-BP
Код: 121482
31 грн. 32 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS SC/ SC duplex, SM, керам.сердечник (DN-96003-1)
Арт: DN-96003-1
Код: 164157
35 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS SC/ SC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96005-1)
Арт: DN-96005-1
Код: 147202
38 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, SM, керам.сердечник (DN-96007-1)
Арт: DN-96007-1
Код: 164156
41 грн.
0
В наличии
Адаптер 3M LC/ LC Duplex керам.cердечник multimod DE010017395 (6613-E)
- 2 %
Адаптер 3M LC/ LC Duplex керам.cердечник multimod DE010017395 (6613-E)
Арт: 6613-E
Код: 117846
53 грн. 54 грн.
0
В наличии
Адаптер FC/ FC, SM, Simplex, тип D (FC/FC(AD)D)
- 2 %
Адаптер FC/ FC, SM, Simplex, тип D (FC/FC(AD)D)
Арт: FC/FC(AD)D
Код: 126273
53 грн. 54 грн.
0
В наличии
SC Simplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JASCS-WFSC-SM)
- 2 %
SC Simplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JASCS-WFSC-SM)
Арт: JASCS-WFSC-SM
Код: 121488
62 грн. 63 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96009-1)
- 1 %
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96009-1)
Арт: DN-96009-1
Код: 147201
66 грн. 67 грн.
0
В наличии
Адаптер duplex SC OM1/ OM2 18282-0033 (18282-0033)
Арт: 18282-0033
Код: 149680
112 грн.
0
В наличии
Адаптер АМР 45x45 2хRJ45 накл, белый (0-1711797-1)
- 20 %
Адаптер АМР 45x45 2хRJ45 накл, белый (0-1711797-1)
Арт: 0-1711797-1
Код: 92541
114 грн. 143 грн.
0
В наличии
Адаптер duplex SC OS1/ SM2 18282-0037 (18282-0037)
Арт: 18282-0037
Код: 149681
143 грн.
0
В наличии
LC Duplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JALCSCD-WFLCD-SM)
- 3 %
LC Duplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JALCSCD-WFLCD-SM)
Арт: JALCSCD-WFLCD-SM
Код: 121487
155 грн. 159 грн.
0
В наличии
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LAXLSM-00101-C003)
- 2 %
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LAXLSM-00101-C003)
Арт: LAXLSM-00101-C003
Код: 105284
166 грн. 169 грн.
0
В наличии
Модуль LANC SC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-E8-B)
- 2 %
Модуль LANC SC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-E8-B)
Арт: LANC-MOD-E8-B
Код: 105288
176 грн. 180 грн.
0
В наличии
Модуль FutureLink 1ХSC SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель, Cornin (LAXLSM-00101-C002)
- 2 %
Модуль FutureLink 1ХSC SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель, Cornin (LAXLSM-00101-C002)
Арт: LAXLSM-00101-C002
Код: 105285
181 грн. 185 грн.
0
В наличии
Соединитель 3M оптический Fibrlok (250x900) (2529)
- 1 %
Соединитель 3M оптический Fibrlok (250x900) (2529)
Арт: 2529
Код: 102292
206 грн. 209 грн.
0
В наличии
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LAXLSM-00201-C001)
- 2 %
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LAXLSM-00201-C001)
Арт: LAXLSM-00201-C001
Код: 105286
210 грн. 214 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 1ХST SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-19-B)
- 2 %
Модуль LANS 1ХST SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-19-B)
Арт: LANS-MOD-19-B
Код: 105293
217 грн. 222 грн.
0
В наличии
Гібридний адаптер FC/ SC, SM, Simplex, метал (FC/SC(SM)(SO))
- 2 %
Гібридний адаптер FC/ SC, SM, Simplex, метал (FC/SC(SM)(SO))
Арт: FC/SC(SM)(SO)
Код: 121489
217 грн. 222 грн.
0
В наличии
Гібридний адаптер ST/ SC сімплекс, одномодовий (TER STSC-C)
- 2 %
Гібридний адаптер ST/ SC сімплекс, одномодовий (TER STSC-C)
Арт: TER STSC-C
Код: 121485
221 грн. 226 грн.
0
В наличии
Модуль LANC SC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-D8-B)
- 2 %
Модуль LANC SC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-D8-B)
Арт: LANC-MOD-D8-B
Код: 105287
259 грн. 264 грн.
0
В наличии
Модуль LANC LC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-H7-B)
- 2 %
Модуль LANC LC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-H7-B)
Арт: LANC-MOD-H7-B
Код: 105297
284 грн. 290 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 1ХFC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LANS-MOD-11-W)
- 2 %
Модуль LANS 1ХFC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, Corning (LANS-MOD-11-W)
Арт: LANS-MOD-11-W
Код: 105292
286 грн. 292 грн.
0
В наличии
Модуль LANC LC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-L4-B)
- 2 %
Модуль LANC LC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-L4-B)
Арт: LANC-MOD-L4-B
Код: 105296
289 грн. 295 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC MM (OM3/ 4), для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-E7-B)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC MM (OM3/ 4), для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-E7-B)
Арт: LANS-MOD-E7-B
Код: 105289
310 грн. 317 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-72-B)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-72-B)
Арт: LANS-MOD-72-B
Код: 105290
329 грн. 336 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,білий, Corning (LANS-MOD-72-W)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,білий, Corning (LANS-MOD-72-W)
Арт: LANS-MOD-72-W
Код: 105291
329 грн. 336 грн.
0
В наличии