Адаптеры оптоволоконные


Товаров на странице:
Защіпка для LC Simplex (сімплекс), Corning (KG-400-21)
Арт: KG-400-21
Код: 121481
6 грн.
0
В наличии
Планка на 2SC Дуплекс адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM2SCD-B)
- 4 %
Планка на 2SC Дуплекс адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM2SCD-B)
Арт: UA-FPM2SCD-B
Код: 121486
26 грн. 27 грн.
0
В наличии
Защіпка для SC Duplex (дуплекс), Corning (95-400-03-BP)
- 3 %
Защіпка для SC Duplex (дуплекс), Corning (95-400-03-BP)
Арт: 95-400-03-BP
Код: 121482
29 грн. 30 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS SC/ SC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96005-1)
- 20 %
Адаптер DIGITUS SC/ SC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96005-1)
Арт: DN-96005-1
Код: 147202
32 грн. 40 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, SM, керам.сердечник (DN-96007-1)
- 18 %
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, SM, керам.сердечник (DN-96007-1)
Арт: DN-96007-1
Код: 164156
36 грн. 44 грн.
0
В наличии
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96009-1)
- 24 %
Адаптер DIGITUS LC/ LC duplex, MM, керам.сердечник (DN-96009-1)
Арт: DN-96009-1
Код: 147201
47 грн. 62 грн.
0
В наличии
Адаптер AMP 45x45 1xRJ45 прям, бел. (1711277-1)
- 73 %
Адаптер AMP 45x45 1xRJ45 прям, бел. (1711277-1)
Арт: 1711277-1
Код: 92534
59 грн. 219 грн.
0
В наличии
Адаптер АМР 22,5х45 1хRJ45 прям, белый (0-1711349-1)
Арт: 0-1711349-1
Код: 92535
59 грн.
0
В наличии
SC Simplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JASCS-WFSC-SM)
- 2 %
SC Simplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JASCS-WFSC-SM)
Арт: JASCS-WFSC-SM
Код: 121488
59 грн. 60 грн.
0
В наличии
Адаптер duplex SC OS1/ SM2 18282-0037
- 30 %
Адаптер duplex SC OS1/ SM2 18282-0037
Арт: 18282-0037
Код: 149681
92 грн. 132 грн.
0
В наличии
Адаптер АМР 45x45 2хRJ45 накл, белый (0-1711797-1)
- 20 %
Адаптер АМР 45x45 2хRJ45 накл, белый (0-1711797-1)
Арт: 0-1711797-1
Код: 92541
105 грн. 132 грн.
0
В наличии
Адаптер duplex SC OM1/ OM2 18282-0033
Арт: 18282-0033
Код: 149680
144 грн.
0
В наличии
LC Duplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JALCSCD-WFLCD-SM)
- 2 %
LC Duplex SM адаптер (без вушок) для FMB04 (JALCSCD-WFLCD-SM)
Арт: JALCSCD-WFLCD-SM
Код: 121487
146 грн. 149 грн.
0
В наличии
Модуль LANC SC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-E8-B)
- 2 %
Модуль LANC SC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-E8-B)
Арт: LANC-MOD-E8-B
Код: 105288
166 грн. 170 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 1ХST SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-19-B)
- 2 %
Модуль LANS 1ХST SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-19-B)
Арт: LANS-MOD-19-B
Код: 105293
205 грн. 209 грн.
0
В наличии
Адаптер 50x50 на 2 модулі з кр. від пилу (CFPAGS2SAWY)
- 36 %
Адаптер 50x50 на 2 модулі з кр. від пилу (CFPAGS2SAWY)
Арт: CFPAGS2SAWY
Код: 134285
234 грн. 366 грн.
0
В наличии
Модуль LANC SC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-D8-B)
- 2 %
Модуль LANC SC Duplex SM (одномод) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Cornin (LANC-MOD-D8-B)
Арт: LANC-MOD-D8-B
Код: 105287
244 грн. 249 грн.
0
В наличии
Модуль LANC LC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-H7-B)
- 2 %
Модуль LANC LC Duplex MM (OM3) для встан. в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANC-MOD-H7-B)
Арт: LANC-MOD-H7-B
Код: 105297
268 грн. 273 грн.
0
В наличии
Адаптер AMP (1-5502776-1)
- 29 %
Адаптер AMP (1-5502776-1)
Арт: 1-5502776-1
Код: 92539
293 грн. 415 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC MM (OM3/ 4), для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-E7-B)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC MM (OM3/ 4), для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-E7-B)
Арт: LANS-MOD-E7-B
Код: 105289
293 грн. 299 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-72-B)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,чорний, Corning (LANS-MOD-72-B)
Арт: LANS-MOD-72-B
Код: 105290
310 грн. 317 грн.
0
В наличии
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,білий, Corning (LANS-MOD-72-W)
- 2 %
Модуль LANS 2ХSC SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель,білий, Corning (LANS-MOD-72-W)
Арт: LANS-MOD-72-W
Код: 105291
310 грн. 317 грн.
0
В наличии
Адаптер AMP (6457567-4)
Арт: 6457567-4
Код: 92540
393 грн.
0
В наличии
Модуль LANS LC Duplex (OM3/ 4) для установки в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANS-MOD-AD-B)
- 2 %
Модуль LANS LC Duplex (OM3/ 4) для установки в розетку/ патч-панель, чорний, Corning (LANS-MOD-AD-B)
Арт: LANS-MOD-AD-B
Код: 105299
445 грн. 454 грн.
0
В наличии
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) с шторками для установки в розетку / патч-панель (LANS-MOD-AE-B)
- 2 %
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) с шторками для установки в розетку / патч-панель (LANS-MOD-AE-B)
Арт: LANS-MOD-AE-B
Код: 105300
454 грн. 463 грн.
0
В наличии
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-04-B)
- 2 %
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, чорний,Corning (LANS-MOD-04-B)
Арт: LANS-MOD-04-B
Код: 105301
454 грн. 463 грн.
0
В наличии
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, білий, Corning (LANS-MOD-04-W)
- 2 %
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) для установки в розетку/ патч-панель, білий, Corning (LANS-MOD-04-W)
Арт: LANS-MOD-04-W
Код: 105302
454 грн. 463 грн.
0
В наличии
Модуль FutureLink 2ХLC SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель, Cornin (LAXLSM-00101-C006)
- 2 %
Модуль FutureLink 2ХLC SM (одномод) для установки в розетку/ патч-панель, Cornin (LAXLSM-00101-C006)
Арт: LAXLSM-00101-C006
Код: 105295
468 грн. 477 грн.
0
В наличии
Комплект адаптеров Fan-out для 2-6 волокон, 1.2 м, Corning (LAXLSN-00000-C008 (FAN-BT47-06))
- 2 %
Комплект адаптеров Fan-out для 2-6 волокон, 1.2 м, Corning (LAXLSN-00000-C008 (FAN-BT47-06))
Арт: LAXLSN-00000-C008 (FAN-BT47-06)
Код: 105340
965 грн. 986 грн.
0
В наличии
Комплект адаптерів Fan-out для 7-12 волокон, 1.2 м, Corning (LAXLSN-00000-C009 (FAN-BT47-12))
- 2 %
Комплект адаптерів Fan-out для 7-12 волокон, 1.2 м, Corning (LAXLSN-00000-C009 (FAN-BT47-12))
Арт: LAXLSN-00000-C009 (FAN-BT47-12)
Код: 105341
1 228 грн. 1 253 грн.
0
В наличии