Прочее для ВО


Товаров на странице:
- 96 %
Заглушка для порта ST/ FC в п/ панель (ADCST)
Арт: ADCST
Код: 126235
3 грн. 80 грн.
0
В наличии
- 95 %
Заглушка для порта SC Simplex в п/ панель (ADCSCS)
Арт: ADCSCS
Код: 126236
4 грн. 80 грн.
0
В наличии
- 95 %
Заглушка для порта SC Duplex в п/ панель (ADCSCD)
Арт: ADCSCD
Код: 126237
4 грн. 80 грн.
0
В наличии
Обтискне кільце для ST/ FC/ SС конекторів, Corning (95-400-09-BP)
Арт: 95-400-09-BP
Код: 105337
7 грн.
0
В наличии
Обтискне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning (95-400-12-BP3)
Арт: 95-400-12-BP3
Код: 105336
20 грн.
0
В наличии
Планка на 4FC/ ST Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4FC-B)
- 75 %
Планка на 4FC/ ST Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4FC-B)
Арт: UA-FPM4FC-B
Код: 121615
23 грн. 92 грн.
0
В наличии
Планка на 4SC Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4SCS-B)
- 75 %
Планка на 4SC Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4SCS-B)
Арт: UA-FPM4SCS-B
Код: 121616
23 грн. 92 грн.
0
В наличии
Кріплення для установки в розетки ВО ST адаптерів (LAXLSE-U0001-C000)
- 3 %
Кріплення для установки в розетки ВО ST адаптерів (LAXLSE-U0001-C000)
Арт: LAXLSE-U0001-C000
Код: 126232
39 грн. 40 грн.
0
В наличии
Кріплення для установки в розетки ВО SC дуплекс адаптерів (LAXLSE-U0001-C001)
- 3 %
Кріплення для установки в розетки ВО SC дуплекс адаптерів (LAXLSE-U0001-C001)
Арт: LAXLSE-U0001-C001
Код: 126233
39 грн. 40 грн.
0
В наличии
- 3 %
Кріплення для установки в розетки ВО - 2SC сімплекс, 2LC дуклекс, 2E2000, 2MTRJ (LAXLSE-U0001-C002)
Арт: LAXLSE-U0001-C002
Код: 126234
39 грн. 40 грн.
0
В наличии
Кабельний ввід 2х20мм+2x25мм до оптичної патч-панелі LANS, чорний (UA-LANS-4ACEB)
- 48 %
Кабельний ввід 2х20мм+2x25мм до оптичної патч-панелі LANS, чорний (UA-LANS-4ACEB)
Арт: UA-LANS-4ACEB
Код: 126105
58 грн. 112 грн.
0
В наличии
Розетка 4 порт. настінна (1хST/ FC, 2xSC Simplex/ LC Duplex, 1xRJ45) без ВО адаптерів (FMB04MWH)
- 2 %
Розетка 4 порт. настінна (1хST/ FC, 2xSC Simplex/ LC Duplex, 1xRJ45) без ВО адаптерів (FMB04MWH)
Арт: FMB04MWH
Код: 117743
131 грн. 133 грн.
0
В наличии
Організатор волокон всередині патч-панелі, самоклеючий, Corning (LANS-ROUT-GUIDES)
- 2 %
Організатор волокон всередині патч-панелі, самоклеючий, Corning (LANS-ROUT-GUIDES)
Арт: LANS-ROUT-GUIDES
Код: 126107
152 грн. 155 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode FC-FC 5dB (S-FCS5(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode FC-FC 5dB (S-FCS5(SO))
Арт: S-FCS5(SO)
Код: 117718
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode FC-FC 10dB (S-FCS10(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode FC-FC 10dB (S-FCS10(SO))
Арт: S-FCS10(SO)
Код: 117719
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode FC-FC 15dB (S-FCS15(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode FC-FC 15dB (S-FCS15(SO))
Арт: S-FCS15(SO)
Код: 117720
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode FC-FC 20dB (S-FCS20(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode FC-FC 20dB (S-FCS20(SO))
Арт: S-FCS20(SO)
Код: 117721
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode LC-LC 15dB (S-LCS15(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode LC-LC 15dB (S-LCS15(SO))
Арт: S-LCS15(SO)
Код: 117724
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode SC-SC 5dB (S-SCS5(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode SC-SC 5dB (S-SCS5(SO))
Арт: S-SCS5(SO)
Код: 117726
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode SC-SC 10dB (S-SCS10(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode SC-SC 10dB (S-SCS10(SO))
Арт: S-SCS10(SO)
Код: 117727
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode SC-SC 15dB (S-SCS15(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode SC-SC 15dB (S-SCS15(SO))
Арт: S-SCS15(SO)
Код: 117728
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
Аттенюатор singlemode SC-SC 20dB (S-SCS20(SO))
- 2 %
Аттенюатор singlemode SC-SC 20dB (S-SCS20(SO))
Арт: S-SCS20(SO)
Код: 117729
208 грн. 212 грн.
0
В наличии
- 2 %
Запасна чистяча стрічка для касети, Corning (S46998-Z303-A12)
Арт: S46998-Z303-A12
Код: 126333
517 грн. 528 грн.
0
В наличии
ВО розетка зовнішня для організації - 2SC Duplex, 4ST, 4SC, Corning (LAXLSD-U0001-C000)
- 2 %
ВО розетка зовнішня для організації - 2SC Duplex, 4ST, 4SC, Corning (LAXLSD-U0001-C000)
Арт: LAXLSD-U0001-C000
Код: 117737
526 грн. 537 грн.
0
В наличии
Attenuator LC Female-Male 4db (OL-AT-LC-FM-4)
Арт: OL-AT-LC-FM-4
Код: 136316
272 грн.
0
Наличие уточняйте
Attenuator LC Female-Male 6db (OL-AT-LC-FM-6)
Арт: OL-AT-LC-FM-6
Код: 136317
272 грн.
0
Наличие уточняйте
DEMUX CWDM 1x4 waves 1550-1570-1590-1610 with LC/ UPC, 1M 3.0mm (can be used as 2ch (DEMUX-4-LC-PB)
Арт: DEMUX-4-LC-PB
Код: 136320
5 441 грн.
0
Наличие уточняйте